Дмитро Галко, "Кадет", чоловік Анни Іванівна та Анна Іванівна

Літня українка, яка тримала прапор СРСР, викинула його та проклинає рашистів – відео

Дмитро Галко / Facebook

"Закинула той червоний прапор подалі"

Пенсіонерка Анна Іванівна Іванова, яка зустріла українських захисників із червоним більшовицьким прапором, проклинає російських окупантів, бо ті зруйнували її дім. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Образ жінки стала активно використовувати російська пропаганда. Так, в ефірах показували, що Анна Іванова "сміливо протистоїть українським націоналістам". Однак, все виявилося не так. За її словами, вона вийшла до окупантів із червоним прапором, щоб ті "не громили Україну", але тепер відчуває себе зрадницею.

Насправді пенсіонерка вдячна нашим захисникам, які врятували її від гніву пересічних українців, а також підтримували її продуктами. Зокрема, військовослужбовець 22 батальйону 92 бригади ЗСУ з позивним "Кадет" допоміг їй і її чоловіку евакуюватися з їхнього будинку неподалік Харкова до безпечного місця.

"Тепер, коли від росіян Анна Іванівна отримала міну на подвір'я, а від українців допомогу, її онук рятується в Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі", – розповів чоловік.

Військові ЗСУ закликають українців не принижувати та не цькувати Анну Іванову.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 20-річний українець з пенсійним посвідченням намагався перетнути кордон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ