Бібліотека

В Україні з бібліотек зникне пропагандистська російська література

Shutterstock

"Пропаганда – це небезпечна зброя"

З українських бібліотечних фондів вилучать пропагандистську літературу рф. Це зроблять на основі відповідних методичних рекомендацій. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Міністерство культури та інформаційної політики.

Рекомендації щодо цього були напрацьовані та схвалені Радою з питань розвитку бібліотечної справи при МКІП, до складу якої входять фахівці бібліотечної справи з усією України. Замість російської літератури буде представлена українська.

"Пропаганда – це небезпечна зброя. Сьогодні російська брехня отруює все навкруги. Маємо всіма способами боротись із цим явищем. Наразі Міністерство визначило чіткі критерії, за якими російська література буде вилучена з українських бібліотечних фондів. Ми підходимо до цього питання ретельно і виважено. Сподіваємось, що все це позитивно вплине на розвиток українського книговидавництва ", – розповіла заступниця міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк.

Українським бібліотекам радять створити дорадчі органи, які надаватимуть рекомендації щодо актуалізації бібліотечних фондів в умовах збройної російської агресії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, як кияни хотіли перейменувати станції метро. Серед варіантів були "Тракторна", "Пухнасті котики" та "Паляниця".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ