Метро

"Тракторна", "Пухнасті котики" та "Паляниця": як кияни хотіли перейменувати станції метро

Shutterstock

Були доволі екзотичні варіанти

Начальник київського метрополітену Віктор Брагінський розповів про завершення першого етапу збору пропозицій для перейменування 5 станцій метрополітену, де своїми ідеями поділилося 18 812 охочих. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу столичного метро.

Наразі для наступного етапу рейтингування відібрали по 5 найпопулярніших варіантів для кожної станції. Обрати один для кожної станції можна до 9 травня за посиланням.

"Станція "Мінська" може стати "Варшавською" чи "Вишгородською". Станцію "Героїв Дніпра" запропонували змінити на "Героїв Маріуполя" або "Героїв України". Станція  "Дружби народів" учасники онлайн пропозицій бачать як "Ботанічну" чи "Європейську". Станція "Площа Льва Толстого" може носити назву "Василя Стуса" чи "Ліни Костенко". А для станції "Берестейська" надійшли такі варіанти як "Бучанська" та "Варшавська"

Окрім цього, Брагінський розповів про доволі екзотичні варіанти:

"Наприклад, для "Мінської" пропонували назви "Борщ", "Реактивні гуси" та "Тракторна".  Станцію "Героїв Дніпра" деякі учасники опитування бачили як станцію "Імені Магістра Йоди" або "Пухнастих котиків". "Берестейську" пропонували перейменувати в "Паляницю", а "Дружби народів" в "Байрактарську" або "Чорнобаївську". Серед варіантів для "Героїв Дніпра" була "Червона калина"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у повністю зруйнованому українському будинку вціліла ікона.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ