Кінематограф

Фільм про війну на сході України покажуть в Каннах

Shutterstock

Стрічка присвячена бійцям, які не зрадили свою батьківщину

У травні в рамках Міжнародного Каннського кінофестивалю покажуть фільм "Мирний-21" українського кінорежисера Ахтема Сеітаблаєва. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку команди фільму.

Стрічку продемонструють на одному з найбільших європейських кіноринків під назвою Marché du Film. Сюжет присвячено реальній історії 2014 року про бійців Луганського прикордонного загону, яких спецслужби рф і сепаратисти марно намагалися змусити зрадити Україну.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український фільм отримав головну нагороду польського Міжнародного кінофестивалю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ