Студенти

Як абітурієнтам вступити в українські ВНЗ, перебуваючи за кордоном – поради

Shutterstock

ЗНО скасували, але іспити відбудуться все одно

Війна в Україні торкнулася кожного її мешканця: дорослих, дітей, школярів, студентів, пенсіонерів. Ми відклали свої плани на майбутнє і начебто застигли на одному місці. Багато людей виїхали за кордон і перебувають там ще й досі.

Донедавна одинадцятикласники не знали, чи будуть вони взагалі навчатися у вищих навчальних закладах найближчим часом, а сьогодні вже готуються складати ЗНО у новому форматі і вступати в українські університети.

Як школярам стати студентом ВНЗ України, перебуваючи за кордоном, розповідає "Дивогляд".

  1. Складіть мультитест. Цього року ЗНО у його традиційному форматі скасовано, але це не означає, що випускникам шкіл непотрібно складати жодні іспити. ЗНО трансформується в Національний мультипредметний тест, який включатиме в себе запитання відразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України.
  2. Підготуйте мотиваційний лист. Раніше він не був обов'язковим для вступу у кожний ВНЗ України, але цього року без мотиваційного листа вступити не вийде. Якщо ви претендуєте на бюджет, то він може стати додатковим інструментом рейтингування.
  3. Співбесіди – онлайн. Цього року творчі конкурси і додаткові вступні іспити проводитимуться віддалено, за допомогою платформ для відеоконференцій. Проходження цього етапу також може стати вирішальним, якщо ви претендуєте на бюджетне місце.
  4. Подача документів цього року також відбувається онлайн. Детальніше про це необхідно дізнаватися у закладі для здобуття вищої освіти, куди ви вступили за результатами і хотіли би навчатися.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що іноземні студенти розробили для українських біженців сайт із безкоштовним житлом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ