Картопля

Без ножа і леза: 4 способи, як почистити молоду картоплю

Shutterstock

Легко, швидко і без додаткових зусиль

Влітку особливо популярними є страви з молодої картоплі. Однак, варто відмітити, що чистити цей овоч звичайним ножем інколи буває дещо незручно через тонку шкірку.

"Дивогляд" ділиться з вам кількома способами, які допоможуть вам швидко і просто почистити молоду картоплю.

  • Губка для миття посуду

Шорсткий бік звичайної кухонної губки стане вам помічником у чищенні картоплі. При цьому тримайте овоч під струменем води і тріть його губкою. 

Губку можна замінити металевою щіткою – скребком для миття посуду, але після чищення картоплі не використовуйте його у подальшому для миття посуду.

  • Замочіть картоплю у воді

Підготуйте глибоку ємність з кришкою та міцний пакет. Покладіть миту картоплю в миску, залийте холодною водою і накрийте кришкою. Залиште так на 30 хв.

По завершенні цього часу потрясіть ємність, але притискайте кришку, щоб вона не відкрилася. Після цього шкірка з картоплі має злізти. Якщо після першого разу цього не вийшло – повторіть те саме ще раз.

  • Окріп і холодна вода

Потріть картоплини одна об одну і покладіть їх у глибоку миску. Залийте овочі окропом і залиште на 2 хв. Після злийте і знову залийте картоплю крижаною водою. Після цього промийте картоплю під проточною водою і шкірка злізе.

  • Сіль

Сіль грубого помолу висипте в глибоку ємність і покладіть туди картоплю. Після цього щільно закрийте ємність кришкою та потрясіть. Після цього промийте овочі водою – шкірки не має залишитися.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як обрати безпечні огірки. 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ