Ринок нерухомості

Кияни, які прихистили вимушених переселенців, можуть отримати компенсацію – як це зробити

Shutterstock

Детальна інформація

У Києві власники житла, які прихистили вимушених переселенців, можуть отримати державну компенсацію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київ city.

Людина повинна сама внести відомості про житло, доступне для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб, до веб-ресурсу "Прихисток", який знаходиться за посиланням. Також цю інформацію може внести відповідна райдержадміністрація після подання відповідної заяви власника житла.

Заяву в довільній формі, де треба вказати ПІБ від кожної розміщеної особи, треба подати до ЦНАПу за місцем розташування житлового приміщення. Щоб отримати компенсацію киянин, який надав житло, має подати до ЦНАПу заяву за встановленою формою та пред'явити відповідні документи не пізніше, ніж протягом 5 днів з дня закінчення звітного місяця.

Всю актуальну інформацію можна отримати за номерами: 044-202-60-38, 044-202-60-39.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що шахраї використовують новий метод для обману вимушених переселенців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ