Переговори України й росії

Якою буде ситуація у містах України і що чекає на росію у майбутньому – детальний прогноз відьми

24tv.ua

Крим буде наш!

Повномасштабне вторгнення росії в Україну порушило всі закони та конвенції світу. Війна триває, так само, як і кровопролиття. У цей час Україна активно трансформується і стає відомою абсолютно для кожного мешканця планети. 

Відьма Марія Тиха розповіла, якою буде ситуація у кількох містах України, а також назвала вирішальний місяць, коли війні може настати кінець.

Жінка вважає, що саме у квітні існує велика ймовірність укладання вирішальних важливих для України рішень та угод. Будуть спроби домовленостей та можливе ослаблення війни, але це не свідчитиме про кінець бойових дій.

Відьма не приховує – травень буде нестабільний. росія спробує похитнути і так "поранену" економіку України, однак, сама ж постраждає від цього. Також чекайте й на активні залякування хімічною зброєю, які лише посилять європейський конфлікт між країнами.

Варто очікувати на точкові удари ворога по містах і областях України. Ситуація може бути наступною: 

Столицю України – Київ окупанти не захоплять і у саме місто не увійдуть. Інколи будуть провокації та залякування з боку білоруського кордону.

На Заході України також буде неспокійно. путін, який дуже любить провокувати і виводити з себе НАТО, спробує бити по об'єктах, що розташовані поруч із кордонами держав ЄС. 

Не залишать у спокої й зруйнований Маріуполь. Ворог продовжить використовувати біль людей та їхні смерті для того, щоб створити котел для військових ЗСУ. 

Щодо Одеси, то її розглядають, як можливість прокладання пішого шляху. Здебільшого росіяни використовуватимуть артилерію, а море буде лише способом відволікання українських захисників.

Харків продовжить жити. Його відбудовуватимуть місцеві мешканці і не дадуть ворогові захопити рідне місто. 

Полем бою стануть тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей

Великим страхом росії залишається доля Криму, який тимчасово перебуває під її контролем. Люди попросять повернення територій до складу України, оскільки відчувають себе покинутими з 2014 року. І Україні вдасться повернути собі контроль над цією територією вже упродовж наступних семи років.

Щодо самої росії, то на неї чекає несподіваний крах. Влада висуватиме нові ультиматуми всупереч всьому світу, але в результаті страждатиме від цього лише сама росія. Щодо допомоги з боку Китаю або Кореї, то її не буде, оскільки після введених санкцій росія для них буде невигідна, як союзник.

"Росія буде закрита від усього світу, як Північна Корея. Люди почнуть голодувати та вмирати масово від хвороб, пов’язаних з інтоксикацією. Почнуться масові мітинги та протести, вони дістануться до Кремля. Спроби замаху на псевдоцаря будуть одна за одною. Крім того, для Путіна та його сім’ї у Вищих Сил є особливе покарання. Потрібно трохи потерпіти!", – сказала Марія Тиха.

Щодо України, то після всіх цих страждань, спричинених ворогом, вона розквітне.

"Ми отримуємо знання та ресурси. На нас чекає прогрес, наші міста стануть сучасними технологічно. Країни Європи захоплені нашою мужністю, ми досягнемо того, чого хотіли, а також вступимо до ЄС", – підсумувала відьма.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астрологиня розповіла, що вогонь припиниться вже за кілька днів, але війна повториться.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ