Хакер

ТОП-4 методи шахраїв під час війни 

Shutterstock

Ми розповімо, як себе захистити

У Центрі протидії дезінформації при РНБО України поділилися інформацією про діяльність шахраїв під час війни. Про це повідомляє "Дивогляд".

Оголошення про оренду житла чи евакуацію

Переселенці отримують від шахраїв пропозицію щодо оренди житла чи перевезення до безпечного місця. Зловмисники просять внести передоплату, а коли отримують гроші, то зникають.

Збір грошей

У мережі з'являються фейкові оголошення про збір коштів або цілі сайти, схожі на справжні благодійні фонди, які нібито дозволять переказати гроші на підтримку ЗСУ. Окрім цього, правопорушники зламують акаунти у соцмережах і від імені власників збирають кошти нібито для потреб українців.

Продаж військової амуніції

У мережі з'являються фейкові оголошення щодо продажу бронежилетів та товарів для військових. Після передоплати шахрай зникає.

SMS-розсилки про грошову допомогу

Зловмисники надсилають SMS-повідомлення про грошову допомогу з наступним текстом: "Vam narahovano Groshova dopomoga PB24 6500. Zarahuvatu…" з посиланням, за яким ні в якому разі не можна переходити.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як не стати жертвою шахраїв та аферистів за кордоном.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ