Бетмен

Чоловік вирішив піти у кіно замість того, щоб підтримувати дружину під час пологів

Warner Bros.

Майбутній батько відмітив, що не може пропустити прем'єру і готовий пожертвувати навіть моментом народження свого первістка

На вихід нового фільму про Бетмена очікували фанати по всьому світу. Дехто був настільки радий прем'єрі, що навіть погодився пропустити народження власної дитини. Цю курйозну історію вам розповідає "Дивогляд".

25-річна жінка поділилася на платформі Reddit курйозним випадком з власного життя, коли її чоловік замість того, щоб супроводжувати кохану на пологах вирішив піти у кіно.

Дитина має народитися вже незабаром. Попередньою датою пологів лікар назвав 4 березня. Але чоловік не дуже зрадів новині, адже саме цього дня у кінотеатрах має вийти нова серія фільму "Бетмен", головну роль у якому зіграв Роберт Паттінсон. 

Чоловік відмітив, що не може пропустити прем'єру і готовий пожертвувати навіть моментом народження свого первістка. Така поведінка дуже засмутила майбутню матір, яка сподівається, що її чоловік змінить думку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що депутатка, у якої почалися пологи, приїхала в лікарню на велосипеді.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ