Геомагнітні бурі

Летить хмара плазми: Землю накриють потужні геомагнітні бурі – коли це відбудеться

NASA

Учені повідомляють, що геомагнітні бурі спостерігатимуться кілька днів

Дослідження космічного простору є одним з найголовніших завдань учених. Саме завцяки цьому вони можуть передбачити ймовірні природні явища, зокрема й геомагнітні бурі. Саме з них і розпочнеться останній зимовий місяць, повідомляє "Дивогляд".

У суботу, 29 січня, науковці з Американського центру космічних даних помітили на Сонці спалах, який віднесли до класу М11. 

В результаті цього явища на Землю летить велика хмара плазми, яка й спричинить геомагнітні бурі, повідомили на сайті Американського Центру космічних даних.

Учені говорять, що геомагнітні бурі спостерігатимуться два дні – у період з 2 по 3 лютого. У цей час дехто з людей може зіткнутися з певними проблемами. 

Також фахівці відмітили, що спалахи класу М11 часто впливають на роботу зв'язку у полярних регіонах нашої планети. Хмара плазми, що летить до Землы, може порушити і роботу супутників.

Землю накриють потужні геомагнітні бурі
Землю накриють потужні геомагнітні бурі
Фото: Американський Центр космічних даних

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Земля і Сонце перебувають у центрі величезної газової бульбашки, що постійно зростає.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ