Земля

Що буде зі світом, якщо Земля припинить обертатися – дослідження

відкриті джерела

Учені назвали причину, через яку наша планета зупиниться

Науковці постійно проводять дослідження, які націлені на вивчення нашої планети. Зокрема, вони вирішили з'ясувати, що буде зі світом, якщо Земля зупинить обертання і яка ймовірність цього, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Space.

Перш за все, фахівці відмітили, що Земля обертатиметься ще дуже довго, оскільки навмисно зупинити її обертання неможливо. Однак, це не стосується зміни способу обертання.

Науковець з Кільського університету, що в Англії, Джакко ван Лун повідомив, що Земля обертається навколо Сонця та своєї осі вже 4,5 млрд років. Вона продовжить це робити, якщо несподівано не з'явиться перешкода. 

Йдеться про зіткнення з іншим космічним об'єктом, чиї розміри будуть величезними.

Однак, навіть у випадку, якщо наша планета зупиниться, людство нікуди не зникне. Ми не злетимо у космос і не випаруємось. 

"Однак на планеті зміниться дуже багато, особливо клімат. Адже Земля не припинить обертання навколо Сонця, а це означає, що день і ніч триватимуть по пів року. У результаті вдень планета дуже сильно нагріватиметься, а вночі так само сильно охолоджуватиметься", – розповів вчений.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що біля ядра Землі знайшли уламки, які могли бути іншою планетою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ