За останні 150 років Земля нагрілася більше, ніж за 24 тис. років до цього – учені назвали причину

NASA

Учені ретельно досліджують процеси, що відбуваються на нашій планеті. Окрема увага приділяється клімату

За результатами одного з досліджень науковці висунули твердження, що за останні 150 років наша планета нагрілася більше, ніж за кілька десятків тис. років до цього. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Phys.org.

Американські вчені з Університету Арізони зуміли відтворити клімат Землі починаючи з моменту, коли відбувся останній льодовиковий період. Він спостерігався близько 24 тис. років тому.

Для проведення дослідження науковці використали сучасні технології та два методи обчислення температур. Вони проаналізували морські відкладення, а потім провели комп'ютерне моделювання.

Результати були приголомшливими та неочікуваними. Зазначається, що за останні 1,5 сторіччя швидкість потепління та його масштаби перебільшують ті, які спостерігалися за 24 тис. років до цього. 

Науковці розповідають, що з моменту останнього льодовикового періоду клімат планети зазнає змін через зростання концентрації парникових газів в атмосфері. Це повністю підтвердило комп'ютерне моделювання. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що експерти розповіли про найгірший період в історії Землі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ