Забруднення пластиком

У США стартап перетворює пластик на будівельний матеріал

Shutterstock

Вже до 2030 року компанія має за мету переробити близько 100 млн тонн пластикових відходів

Люди по всьому світу все частіше долучаються до спілки екоактивістів і борються за збереження екології нашої планети. Зокрема, намагаються очистити її від пластику і завадити появі нових забруднень. "Дивогляд" повідомляє, що у США вчені вигадали ще один спосіб використання океанічного пластику.

Fast Company та designboom розповіли про молодий стартап ByFusion, який використовує океанічний пластик для виробництва так званих будівельних блоків ByBlocks. Для цього підійде навіть непереробний пластик.

Вже до 2030 року компанія має за мету перетворити близько 100 млн тонн пластикових відходів на стравжні "цегли", які можна буде використовувати при будівництві різних об'єктів (парканів, автобусних зупинок, меблів тощо).

Повідомляється, що зібране сміття спочатку ретельно подрібнюється, а після цього з нього формуються блоки. Їхній розмір становить 40×20×20 см, а вага – 10 кг.

Автори стартапу розповідають, що сучасні технології дозволяють їм перетворювати близько 450 тонн пластику на будівельні матеріали. 

Водночас, з появою нових будматеріалів з'явилися підозри щодо їхньої міцності та безпеки для людства. Розробники відмітили, що ByBlocks довговічні та чудово поєднуються з іншими матеріалами, які використовуються при будівництві різних об'єктів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що сонячне світло сприяє утворенню мікропластику і завдає шкоди людству.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ