Деревина, ліс

Американці представили біорозкладний пластик з деревини

Shutterstock

Він стане еко-замінником звичного пластику

Вчені Єльського університету представили світові нову версію біопластику з деревини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт навчального закладу.
 
Екологічний аналог, незважаючи на свою високу міцність, має здатність до повного розкладання у природі усього за три місяці. 
 
Основним матеріалом виробу є пориста матриця натуральної деревини, що має вигляд суспензії. Рідину спочатку перетерли у порошок, а потім додали до нього глибокий евтектичний розчинник, який вплинув на деревину, не порушуючи її хімічних властивостей.
 
По завершенні процедур вчені отримали матеріал, який має високу механічну міцність, здатен перешкодити впливу ультрафіолетових променів і утримувати рідину.
 
Разом із цим матеріал добре піддається обробці. Враховуючи це, можна дійти до висновку, що на його основі може бути створено такі предмети, як пляшки, ємності, пакети, разові столові прилади, плівки тощо. 
 
 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!
 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ