Мороз

Нумо грітися: як не змерзнути на вулиці взимку – поради від полярників

Shutterstock

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Зима і морози у самому розпалі, а отже перебувати на вулиці стає все холодніше. Щоб не змерзнути під час прогулянки необхідно дотримуватися кількох правил від полярників, якими з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на Український гідрометеорологічний центр.

  • Гарно підготуйтеся

Перш, ніж виходити на вулицю, необхідно перевірити температуру повітря та відповідно до неї підібрати собі теплі речі. Не варто нехтувати термобілизною, оскільки вона зберігатиме тепло вашого тіла, та не дасть змерзнути.

Також не забудьте про шапку, шарф та рукавиці, які обов'язково грітимуть вас. 

  • Не забувайте про сезонну косметику

Мороз дуже впливає на шкіру людини, тому у цю пору року необхідно особливо доглядати за нею. Візьміть собі за звичку за 30-40 хв до виходу змащувати обличчя та руки жирним кремом, а губи – гігієнічною помадою. 

  • Рухайтеся

Перебуваючи на холоді необхідно постійно бути в русі і не стояти на одному місці. У випадку, якщо йти нема куди – просто порухайтеся: пострибайте, розімніть долоні, ноги і пальці.

  • Обирайте правильне взуття

Дуже часто люди взимку взувають осінні чоботи, які не містять у собі додаткового утеплювача. Це змушує людину мерзнути. Разом із цим, таке взуття може бути незручним через невідповідну підошву. У гололід ви можете легко послизнутися в осінніх чоботах.

  • Візьміть із собою гарячий напій

Якщо ви плануєте перебувати на вулиці довго – візьміть з собою гарячий чай або каву. Це зігріє вас із середини та дозволить гуляти довше. Однак, зауважте, що напій має бути безалкогольним, оскільки лише тоді він зможе вас зігріти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як захистити шкіру рук від сухості взимку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ