Журнал Time

Журнал Time оголосив ім'я "Людини року-2021"

Shutterstock

Сам переможець заперечує своє досягнення

Популярний американський журнал Time оголосив ім'я Людини 2021 року. Нею став відомий американський підприємець та голова популярних компаній SpaceX і Tesla – 50-річний Ілон Маск, повідомляє "Дивогляд". 

Цей рік став для бізнесмена визначним. Зокрема, у 2021-му він став найбагатшою людиною в історії. Зі статками $253,8 млрд він перегнав засновника Microsoft Білла Гейтса ($135,1 млрд) і засновника Facebook Марка Цукерберга ($113,1 млрд) у рейтингу багатіїв світу. 

Але на цьому досягнення підприємця не завершуються. Вже за два дні Ілон Маск підвищив свої статки до $302 млрд та встановив абсолютний світовий рекорд. З початку року рівень грошового майна Маска збільшився на $132 млрд.

Незважаючи на всі здобутки сам бізнесмен дещо іронізує над своєю перемогою. Він запевняє, що не такий вже й багатій, тож заперечує той факт, що був визнаний найбагатшою людиною у світі. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілона Маска після зміни зачіски порівнюють із Кім Чен Ином і героєм "П'ятого елементу".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ