IKEA

У Швеції чоловік повернув до IKEA придбані 60 років тому меблі у чудовому стані – фото

Shutterstock

Швед розповів, як йому вдалося так відмінно зберегти шафу

Мешканець Швеції на ім'я Бенгт вирішив здати в магазин IKEA книжкову шафу, яку він придбав у 1965 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter компанії.

"У жовтні 1965 року ми з моєю майбутньою дружиною відвідали IKEA в Ельмхульті з метою знайти книжкову шафу, яка б прослужила нам багато років", – розповів швед.

Дивовижно, але Бенгт повернув шафу в чудовому стані, а також зберіг від неї оригінальний рукописний чек. За його словами, придбання виявилося успішним, бо шафа витримала кілька переїздів і зберігала не лише книжки, але також посуд, фотоальбоми та навіть телевізор.

Бенгт стверджує, що меблі змогли так добре зберегтися завдяки дбайливому ставленню. Зокрема, він не забував постійно протирати пил і змащувати маслом дверцята шафи.

Бенгт, шафа та працівники IKEA
Бенгт, шафа та працівники IKEA
Фото: @IKEASverige / Twitter

Це сталося у рамках кампанії #BuyBackFriday, яку IKEA проводить під час розпродажів, присвячених "Чорній п'ятниці". Магазин пропонує прийняти старі меблі та повернути покупцям до 60% від її вартості.

Потім товари здадуть на переробку чи виставлять зі знижкою у спеціальному відділі. Завдяки цьому компанія намагається нав'язати клієнтам екологічний спосіб життя.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що IKEA випустила книгу рецептів страв, створених із залишків їжі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ