Будинок з фільму "Сам удома"

Як сьогодні виглядає будинок з фільму "Сам удома" – фото

Daily Mirror

Будівлю було створено ще у 1920 році

"Сам удома" – один з найпопулярніших різдвяних фільмів, який люблять і діти, і дорослі. "Дивогляд" вирішив показати вам, як сьогодні виглядає знаменитий будинок Кевіна МакКалістера з першого та другого фільмів. 

Перші дві частини серії фільмів про хлопчика Кевіна стали найбільш популярними та цікавими для багатьох глядачів по всьому світу. Зокрема, прихильники ще й досі очікують на продовження різдвяної історії, яка з'явиться вже незабаром.

Читайте також: У мережу виклали трейлер ремейку "Сам удома" – очікується поява знайомого персонажа (відео).

Разом із цим, інтерес викликає будинок, у якому відбувалися зйомки перших двох фільмів. Головну роль у них виконав актор Маколей Калкін.

Зйомки проходили у американській місцевості під назвою Віннетка, що за 16 км від Чикаго. Саме там і знаходиться той самий відомий будинок МакКалістерів. 

Повідомляється, що будівлю площею 395 кв.м було створено ще у 1920 році, але ще й досі він має чудовий вигляд. Будинок став популярним після виходу фільму "Сам удома", а сьогодні він вважається одним з найтуристичніших місць. 

Будинок складається з п'яти спалень, чотирьох ванних кімнат, оранжереї та окремого гаража.

У 2020 році житло продали за понад $1,5 млн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що віллу з популярного фільму "Дім Ґуччі" можна буде орендувати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше