Блогер зі Львова обшив килимами свій "Жигулі"

Блогер зі Львова "затюнінгував" свій Жигулі старими килимами – відео

ТСН

Перехожі та водії дуже часто звертають увагу на незвичний транспорт

У Львові місцевий блогер у дуже незвичний спосіб прикрасив свій автомобіль марки "Жигулі". Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН, у цьому чоловікові допомогли старі килими. 

30-річний Тарас Іващичин – блогер. Він вирішив створити унікальний контент та залучити до нього свій автомобіль марки "Жигулі". Однак, звичайною автівкою мережу не здивувати, тому чоловік вирішив зробити йому дешевий "тюнінг".

Блогер відвіз транспорт у село до свого діда і зібрав по домівках сусідів старі килими. Саме ними він прикрасив своє авто. Такий бюджетний "тюнінг" не залишився непоміченим.

"Все для того, щоб покращити настрій перехожим та водіям. Він вже став легендою Львова, його фотографують і місцеві, і туристи, і навіть напрошуються на екскурсію на цій машині", – йдеться в сюжеті.

Як розповідає блогер, автівку він придбав за $400 і самостійно привів її до ладу. Зокрема, разом із килимами він встановив на багажник автомобіля лавку. Паркує "Жигулі" Тарас також лише на килимі. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що "міс Рівненщина" розкритикувала населення свого рідного міста.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ