Тренажерний зал

Блогерка осоромилася у спортзалі через дірку в шортах – курйозне відео

Shutterstock

Дівчина думала, що після цього їй буде заборонено відвідувати тренажерний зал

Американська блогерка потрапила у кумедну ситуація у спортзалі через дефект на шортах, який вона не одразу помітила. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її TikTok.

"Зі мною щойно сталася найбільш неприємна річ, яка була в мене в житті. І я не знаю, чи можу взагалі про це говорити. Але почнімо", – поділилася дівчина на ім'я Тесса.

За її словами, вона почала сильно переживати та думала, що внаслідок дефекту на шортах їй буде заборонено надалі відвідувати тренажерний зал. Справа у тому, що під час занять спортом вона демонструвала на відео, як робити станову тягу.

Спочатку вона не розуміла, що її одягом щось не так. Однак, згодом дівчина пішла до туалету та помітила курйозну обставину.

"Я знімаю шорти. А там дірка в інтимній зоні. Як я цього не відчула, я не розумію, але вона там була…Ще одна "важлива інформація" – я була без спідньої білизни", – розповіла вона.

@tessa.conway

На щастя, наступного дня вона відвідала спортзал і все пройшло добре.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що відома Tik-Tok-блогерка розсмішила користувачів своїм тату з "глибоким" сенсом, на якому розгледіли секс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ