Поліцейський з 4-річним хлопчиком

"Це надто мило": 4-річна дитина викликала поліцейських, щоб ті оцінили її іграшки – відео

New Zealand Police / YouTube

На місце виклику прибув патрульний, який "підтвердив крутість іграшок" і показав хлопчику службову машину

У Новій Зеландії 4-річний хлопчик вирішив зателефонувати поліцейським і запросити їх подивитися на його іграшки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook правоохоронців.

"Хоча ми і не заохочуємо дзвінки на екстрений номер з метою показати іграшки, це надто мило, щоб не поділитися", – розповіли поліцейські.

Хлопчик зателефонував на лінію екстреної допомоги, де з ним розмовляла диспетчерка.

"Тітонько поліцейська? Можу я дещо сказати...У мене є іграшки для вас. Приїжджайте та погляньте", – сказала дитина.

Жінка захотіла уточнити адресу, але у той момент телефон у хлопчика забрав батько, який вибачився за цей курйоз і сказав, що приділяв час іншій дитині, поки їхня мати хворіє. Тим не менш, усі патрульні отримали виклик від диспетчерки:

"Усім вільним патрульним. У нас тут 4-річний, який хоче показати свої іграшки"

Дивовижно, але на виклик приїхав працівник поліції на ім'я Курт. Він "підтвердив крутість іграшок" і показав хлопчині, як виглядає його службова машина.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що 7-річний хлопчик годину плив до берега для порятунку своєї сім'ї, яку віднесло течією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ