Знімки Hubble

Телескоп Hubble показав, як формується нова зірка – фото

NASA

Явище було зафіксоване під час пошуків поблизу молодих зірок дисків із пилу та газу

Космічному телескопу Hubble вдалося зафіксувати частини емісійної туманності IC 2631, де зародилася зірка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NASA.

Передусім зазначимо, що емісійними туманностями називають пилові та газові хмари, які відбивають світло найближчих зірок. Телескоп спостерігав за нею під час пошуків поблизу молодих зірок дисків із пилу та газу, які залишаються після появи зірки та можуть призвести до створення планети.

IC 2631 розташована у сузір'ї Хамелеон. У туманності знаходиться протозоря – гаряче і щільне ядро зірки, яке формується та накопичує пил і газ. Завдяки цьому стає можливим гравітаційний збір необхідної кількості речовини для початку ядерного синтезу та випромінювання зоряного світла, тобто власної енергії.

Знімки Hubble
Знімки Hubble
Фото: NASA

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що астрофізики знайшли у далекій галактиці такий елемент, як у людських зубах і кістках.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ