Принцеса Мако

Кохання замість імперії: японська принцеса побралася з простолюдином – фото

therutendonews / Instagram

Весілля відкладали 3 роки через скандал із матір'ю нареченого

Японська принцеса Мако у вівторок, 26 жовтня, нарешті одружилася зі своїм коханим Кеєм Комуро. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Проста весільна церемонія офіційно затвердила відхід принцеси від королівської родини і втрату права на імператорський престол.

Мако і Кей Комуро відмовилися від традиційного пишного королівського весілля. Після церемонії одруження молодята з’явилися перед пресою і вибачилися за всі неприємності, спричинені їхнім шлюбом, та подякували усім, хто їх підтримував.

Мако, якій цими вихідними виповнилося 30 років, оголосила про свої заручини із Комуро ще 4 роки тому. Однак пара не могла одружитися через скандал, який виник через матір нареченого: у Японії поширилися чутки, що жінка взяла у свого колишнього нареченого в борг 4 мільйони єн, але так їх і не повернула.

Щоб нівелювати скандал і незадоволення суспільства, принцеса Мако відмовилася від державної виплати $1,3 млн, які вона мала б отримати за те, що відмовляється від імператорського статусу.

"До сьогодні у мене були лише обмежені можливості висловити свої почуття, і через це були певні непорозуміння. – сказала вона журналістам. – Були справді односторонні спекуляції. Я відчувала страх перед таким поширенням, і я відчувала сум".

Відомо, що через скандал у Мако розвинувся посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

"Я люблю міс Мако. Ми живемо лише один раз, і я хотів би провести своє життя з людиною, яку я люблю, у щасті. – сказав у свою чергу Кей Комуро, – Ми з Мако хотіли б створити теплу, хорошу сім'ю. У той же час я хотів би зробити все можливе, щоб підтримати Мако. І у щасливі часи, і в часи незгод, ми хотіли б бути разом, і не розлучатися".

Очікується, що молодята переїдуть до Нью-Йорка, де Комуро працює в юридичній фірмі.

Зять імператора Нарухіто виїхав з Японії у 2018 році, щоб навчатися на юридичному факультеті в університеті Нью-Йорка. У Токіо він повернувся лише у вересні на весілля. Він прибув до Японії зі спортивним довгим волоссям, зав’язаним у хвіст, що наробило галасу  в японських ЗМІ.

Таблоїди опублікували фотографії кінського хвоста 30-річного Комуро з усіх ракурсів, деякі порівнювали його з самурайським вузлом. У соцмережах деякі підтримали його новий образ, а інші сказали, що він не підходить для нареченого принцеси. Перед весіллям Комуро все ж відрізав хвіст.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ