Музей с картинами

Музеї Відня опублікували в OnlyFans відверті картини – чому вони це зробили

Shutterstock

Користувачам компенсують платну підписку картою міста чи безкоштовним квитком до музею

Працівники 4-х найбільших музеїв Відня вирішили зареєструвати профілі на платформі для дорослих OnlyFans і публікувати там відверті картини. Таким чином вони протестують проти цензури. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Деякі музеї потрапили під цензуру соцмереж, коли почали розміщувати картини з оголеними людьми. Зокрема, у липні цього року TikTok заблокував публікацію "Музею Альбертіна" з витворами мистецтва художника і фотографа Нобуйоші Аракі, де були частково відкриті груди.

Саме тому керівництво музеїв вирішило викласти картини без будь-яких змін на платформі OnlyFans. Для цього користувачам треба мати платну підписку, але ці гроші хоче компенсувати рада з туризму Відня – вона дасть передплатникам карту міста чи безкоштовний квиток до будь-якого з 4-х музеїв.

"Боротьба з цензурою все ще триває: з ростом соціальних мереж подібні заборони знову повертаються в заголовки новин. Основні канали соціальних мереж, такі як Instagram і Facebook, постійно привертають увагу до наготи і "непристойного" контенту. Відень і його мистецькі заклади є одними з жертв цієї нової хвилі святенництва", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Лондоні відновили приховане зображення голої жінки, яке було під відомою картиною Пікассо.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ