Приховане зображення голої жінки під картиною Пікассо

У Лондоні відновили приховане зображення голої жінки, яке було під відомою картиною Пікассо

The Metropolitan Museum of Art

Фахівцям допоміг штучний інтелект

У Лондоні зуміли відновити обличчя жінки, яка прихована за знаменитою картиною "Сніданок сліпого" художника Пабло Пікассо. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Художній твір "Сніданок сліпого" насправді дуже цікава та таємнича. Мало хто знає, але за зображенням ховається ще одна картина, яка отримала назву "Самотня сидить оголена". 

Раніше фахівцям вже вдавалося проаналізувати цей фрагмент, але лише частинами. Члени лондонської компанії Oxia Palus вирішили вивчити його повністю та відновити.

Для цього вони провели рентгенофлуоресцентний аналіз, за допомогою якого виявили обриси зображення. Далі фахівці розмалювали картину за допомогою штучного інтелекту, а після цього роздрукували її на полотні на 3D-принтері.

"Я сподіваюся, що Пікассо був би щасливий, дізнавшись, що скарб, який він заховав для майбутніх поколінь, нарешті розкрито, через 48 років після його смерті і 118 років після того, як картина була захована", – зазначив співзасновник Oxia Palus Джордж Канн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами найвідомішими картинами скандального генія Олександра Ройтбурда.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ