Netflix

Netflix запровадив український інтерфейс та переклав кілька популярних серіалів

Shutterstock

Водночас україномовною стала служба підтримки сервісу

Стрімінгова платформа Netflix запровадила нову версію інтерфейсу українською мовою і навіть переклала кілька серіалів. Разом із цим було створено україномовні сторінки у соцмережах, повідомляє "Дивогляд". 

Домен netflix.ua вже офіційно доступний на вебсайті Netflix, а також у додатках для смартфонів та Smart TV. Разом із цим стали доступні офіційні україномовні сторінки сервісу у соціальних мережах Facebook та Instagram

На стрімінговій платформі українською були дубльовані такі популярні серіали, як "Академія Амбрелла", "Бріджертони", "Статеве виховання", "Корона", "Ферзевий гамбіт", "Паперовий будинок" та "Дивні дива". Усі вони вже доступні для перегляду за наявності підписки. 

Служба підтримки платформи також стала відповідати на запити українською. Спілкування може відбуватися у вигляді чату або голосового зв'язку щодня з 15:00 до 23:00.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що американський бойовик, який знімали у Києві, очолив ТОП-10 найкращих фільмів Netflix.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ