Лісова пожежа

У США найбільше дерево на Землі загорнули у "ковдру", щоб врятувати від пожежі – фото

Shutterstock

Вік величезного дерева оцінюється від 2,3 до 2,7 тис років

Американський національний парк "Секвоя" зіткнувся з масштабними лісовими пожежами. Для порятунку найбільших дерев на Землі, у тому числі Генерала Шермана, вони скористалися вогнетривкими ковдрами з алюмінію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBС.

У пожежників було припущення, що полум'я може з'явитися у Гігантському лісі усього за кілька годин, а тому скористалися вогнетривкими ковдрами з алюмінію. Їх можна помітити на Генералі Шермані – найбільшому дереві та найбільшому живому організмі на нашій планеті, якому від 2,3 до 2,7 тис років.

Він має такі габарити:

  • 85 м висоти
  • 1487 м³ об'єму
  • 1910 т ваги
Генерал Шерман
Генерал Шерман
Фото: NATIONAL PARK SERVICE

Подібний метод був використаний вогнеборцями для кількох найбільших дерев. За словами експертів, дерева секвої характеризуються вогнетривкістю, яка допомагає їм виживати у вогні.

"Це дуже важлива територія для багатьох людей, тому для захисту цього гаю докладається багато особливих зусиль", – заявила представниця нацпарку Ребека Паттерсон.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США 15-річна дівчинка врятувала білченят під час буревію, які тепер вважають її мамою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ