Геймер грає у Fortnite

Вперше в історії: в Іспанії госпіталізували підлітка через залежність від відеоігор

Shutterstock

Гра виявилася настільки захопливою, що хлопець почав ігнорувати школу, прогулянки на вулиці, інших людей, необхідну кількість сну та їжу

В Іспанії підліток був госпіталізований на 2 місяці внаслідок залежності від відеоігор, що стала першим в історії клінічним випадком госпіталізації неповнолітнього через ігрову залежність. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на El Pais.

Підліток захоплювався популярною сучасною грою Fortnite. Вона була настільки цікава, що він почав ігнорувати школу, прогулянки на вулиці, інших людей, необхідну кількість сну та їжу.

Журналісти пишуть, що раніше дитина дуже гарно навчалася, але від початку року почала прогулювати уроки та не виконувати домашні завдання. Це призвело до погіршення оцінок.

Медики стверджують, що ігрова залежність з'явилася внаслідок почуття тривоги, обумовленої смертю родича. Fortnite допоміг підлітку відволіктися від трагедії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що відеоігри покращують здоров'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ