Nioh: The Complete Edition

Геймерам безкоштовно роздають одразу дві гри – скріншоти та трейлери

Epic Games Store

Ми розповіли, як завантажити обидва проєкти

Онлайн-сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store почав чергову безкоштовну роздачу ігор. Цього разу можна отримати Sheltered і Nioh: The Complete Edition. Про це повідомляє "Дивогляд".

Sheltered побудована навколо сім'ї, яка виживає після ядерної війни. Геймер зможе керувати сім'єю, боротися з ворогами, шукати цінні матеріали та покращувати свій притулок. Проєкту вже 5 років, але він досі отримує гарні оцінки від геймерів.

Окрім цього, гравці можуть безкоштовно завантажити Nioh: The Complete Edition.

"Готуйте клинки – у цій рольовій грі на території величезної країни, охопленої громадянською війною, виснажливі бої чекають за кожним кутом. Щоб перемагати, вам потрібно набратися терпіння, уважно вивчаючи сильні сторони своїх ворогів – чи то люди або демони, – і скористатися їх уразливими місцями. Кожну поразка слід сприймати як черговий крок вперед. Тільки через смерть ви зможете пройти шлях істинного самурая", – йдеться в описі до гри.

Nioh: The Complete Edition
Nioh: The Complete Edition
Фото: Epic Games Store

Роздача почалася у четверг, 9 вересня, о 18:00, а завершиться 16 вересня, тобто через тиждень.

Щоб завантажити ці ігри, вам треба лише зареєструватися в Epic Games Store, завантажити додаток на ПК, а потім додати гру в "Бібліотеку". Sheltered знаходиться тут, а Nioh: The Complete Edition – тут. Приємного геймінгу!

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що геймер у GTA V ефектно повторив трюк з фільму "Подвійний форсаж".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ