Як розблокувати телефон, якщо забув пароль: 4 способи

Пароль або графічний ключ для телефону – надійний спосіб захистити свій пристрій від сторонніх людей. Та іноді цей пароль забуває і сам власник телефону. Що можна зробити у такому випадку?

Експерти розповіли чотири способи, як можна розблокувати телефон, якщо забув пароль до нього. Про це пише "Дивогляд".

  1. Для телефонів, старших 2015 року

Якщо ваш смартфон був випущений до 2015 року, можна відновити пароль за допомогою облікового запису Google.

Після п’яти невдалих спроб ввести пароль, на екрані з’явиться повідомлення "Ви забули пароль?". Натиснувши на нього, ви зможете ввести логін та пароль свого облікового запису, а потім змінити пароль до телефону.

  1. Почекати розрядки акумулятора
Смартфон на зарядці
Смартфон на зарядці
Фото: Shutterstock

Дочекайтеся, коли телефон повністю розрядиться. Перед вимкненням на пристрої відкриється меню налаштувань джерела живлення. Відкривши його, вам потрібно швидко знайти налаштування безпеки і вимкнути блокування.

Читайте також: Чому треба повністю закривати додатки на смартфоні – ТОП-5 причин

  1. Скинути налаштування до заводських

Змінити пароль на смартфоні можна після повного скидання налаштувань пристрою. Але при цьому буде втрачена вся інформація користувача на жорсткому диску.

Щоб скинути налаштування до заводських, потрібно відкрити меню Recovery. Для цього треба натиснути спеціальну комбінацію кнопок, яку ви знайдете в інструкції до свого смартфона.

Далі пройдіть шлях: wipe/factoru reset; delete all user data4; rebot system now.

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos
  1. Видалення файлу gesture.key

Можна спробувати відновити пароль через меню Recovery, не втративши при цьому всі свої дані, видаливши файл gesture.key. Для цього знайдіть спеціальну комбінацію кнопок, як у попередньому пункті. Потім пройдіть шлях: Recovery - Data (заходимо в папку) - System (переходимо в цей розділ) - видаліть файл gesture.key.

Читайте також: Як звільнити пам'ять телефону: 4 секретних способи

Нагадаємо, нещодавно "Дивогляд" розповів, як боротися із тим, що наші смартфони постійно "стежать" за нами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше