Fortnite і Apple

"Свободу Fortnite!": судове засідання між Apple та Epic зірвали діти

колаж 5.ua / Shutterstock

Фанати відеогри також включили реп у відеоконференції

У суді вирішили відкласти засідання між Apple та Epic через дітей та підлітків, котрі змогли прорватися на відеоконференцію та заважали іншим своїми гаслами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Внаслідок пандемії проведення судових засідань наразі відбувається в онлайн-форматі, що дозволило фанатам гри Fortnite гучно висловити свою думку. Зокрема, понад 200 дітей та підлітків увійшли в конференцію перед її початком та почали кричати щось на кшталт "Свободу Fortnite!" і "Судде, будь ласка, поверніть Fortnite на наші смартфони".

Окрім цього, у голосовому чаті лунала музика репера Тревіса Скотта, який у минулому році провів концерт у грі. Також деякі молоді блогери почали рекламувати свої канали на YouTube. Приблизно через півгодини організатори відеоконференції відключили звук у кожного користувача, який порушував тишу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що луцькі підлітки влаштували танці на могилах заради переглядів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ