У США знайшли алігатора, у шлунку якого були артефакти, створені 6 тис років тому – фото

reference.com

Величезний хижак міг з'їсти предмети для поліпшення травлення

Мешканець США Шейн Сміт, який володіє компанією з обробки рогів оленів, виявив у шлунку алігатора предмети, які створили 4 та 6 тис років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Fox News.

Чоловік зі штату Міссісіпі обробив 4-метрового хижака після новини про те, що у Південній Кароліні у шлунку алігатора знайшли незвичайні предмети. Згодом Шейн виявив грузило та древній наконечник стріли.

Цілком можливо, що рептилія з'їла ці артефакти для поліпшення травлення. Знахідку вже оцінив геолог і сказав, що наконечник могли створити від 5 до 6 тис років тому, а грузило – 4 тис років.

Втім, не все так однозначно, бо, на думку директора відділу геології та картографії департаменту якості навколишнього середовища штату Міссісіпі Джеймса Старнса, одна зі знахідок, яку ідентифікували як наконечник, – насправді частина древнього пристосування, яке використовувалося для запуску списів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у США крокодил ефектно зловив дрон, який вибухнув у нього всередині. Це потрапило на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ