Анаконда намагається проковтнути алігатора

Величезна анаконда намагалася проковтнути алігатора посеред міста – відео

Кадр із відео

Відео зі смертельною сутичкою стало вірусним у соцмережах

У Бразилії просто посеред вулиці одного з міст люди стали свідками смертельної сутички між величезною анакондою та алігатором. Про це пише видання International Business Times.

Гігантська змія зчепилася з алігатором, обвила його і намагалася проковтнути. Місцевий житель Дернандо Рейс, який якраз повертався з роботи, зняв це на відео, яке одразу стало вірусним у соцмережах.

Місцеві жителі спробували відтягнути тварин від кондомініуму, використовуючи мотузку. Яким чином вони змогли обв'язати її навколо учасників сутички, невідомо.

Зрештою рептилій вдалося розтягнути. Та у коментарях під відео глядачі почали висловлювати обурення тим, що люди втрутилися у природний процес і залишили змію голодною.

Раніше "Дивогляд 5.UA" розповідав, як у Сингапурі вуличний кіт став свідком епічної битви між двома пацюками і побоявся до них підійти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ