Італійські фанати твору "Володар перснів"

Казка у реальному світі: фанати "Володаря перснів" тиждень йшли до Везувію, щоб знищити "Перстень Всевладдя" – фото й відео

_myhobbitlife_ / Instagram

На вершині вулкану, 37-річний кондитер, який "грав" Семуайза Гемджі, виголосив ефектну промову та кинув перстень у жерло вулкану

Італійські фанати твору Дж. Р. Р. Толкіна "Володар перснів" вирушили у тижневу подорож до вулкану Везувій, бо хотіли знищити "Перстень Всевладдя". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram _myhobbitlife_.

Дев'ять чоловіків увійшли створили групу за назвою "Братство Персня" та пройшли близько 300 км, щоб знищити перстень. Про дивовижну пригоду розповідав у соцмережі 37-річний кондитер Ніколас Джентіле.

Чоловік відібрав людей у команду не хаотично, а ретельно обирав учасників з кількох сотень заявок. У підсумку він знайшов кандидатур для чарівника, гнома, ельфа, кількох хоббітів і людей.

Група почалася шлях у комуні К'єті (італійський регіон Абруццо). Ентузіасти перетнули Апенніни та за тиждень опинилися біля Везувію, виверження якого свого часу вбило жителів Помпеї за 15 хвилин. На вершині вулкану, 37-річний кондитер, який "грав" Семуайза Гемджі, виголосив промову та кинув перстень у жерло вулкану.

Цікаво, що Джентіле також створює в Італії місцевий "Шир" – поселення хоббітів з книг Толкіна. Цього місяця він запустить краудфандінгову компанію, щоб побудувати це село. Там будуть проводити тематичні фестивалі для фанатів світу Толкіна.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Amazon показав перший кадр із серіалу за мотивами "Володаря перснів".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ