Барахолка

У Канаді чоловік придбав на барахолці за безцінь картину, яка може коштувати сотні тисяч доларів – фото

Shutterstock

Щасливчик планує продати полотно та передати кошти на благодійні цілі

Мешканець Канади Стівен Берджесс знайшов на барахолці картину відомого художника, яку продавали за безцінь. Виявилося, що вона насправді може коштувати сотні тисяч доларів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Comox Valley Record.

Берджесс знайшов картину в місцевому комісійному магазині. Він звернув увагу на полотно через велику та прикрашену раму, а потім помітив підпис художника "Веймер" (Wijmer).

Знайдена на барахолці картина
Знайдена на барахолці картина
Фото: Erin Haluschak

Чоловік одразу почав шукати інформацію з цього приводу в мережі та зрозумів, що це підпис голландського живописця Герріті Веймера. Його картини продають за ціною від 20 до 350 тисяч канадських доларів, а ось найвідомішу картину митця придбали за 200 тис доларів.

Канадець став власником полотна усього за 120 канадських доларів і поки що повісив у себе в будинку. Далі він планує запросити професійного оцінювача, щоб продати знахідку на аукціоні та передати кошти на благодійні цілі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік знайшов удома картки з покемонами та став багатим.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ