Стіна з артефактами у Німеччині

Портрет Гітлера та цінні документи: у Німеччині після повені знайшли артефакти нацистів – фото

ARCHIVE OF THE CITY OF HAGEN

Пам'ятники історії несподівано знайшли під час звичайного прибирання в будинку

У Німеччині внаслідок масштабної повені зруйнувалася будівля, у стіні якої було безліч артефактів часів нацизму. Мова йде про зброю, документи, протигази та портрет Гітлера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Цінна знахідка була виявлена у місті Хаген (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина). Через повінь було змите накриття з гіпсокартону в стіні будинку.

Артефакти знайшов учитель історії, який прибирав у будинку своєї тітки. Спочатку він знайшов у стіні газету, датовану 1945 роком.

Тоді він зрозумів, що стіна може приховувати безліч інших цікавих знахідок. Згодом чоловік знайшов офіційні документи нацистської Націонал-соціалістичної робітничої партії (найстаріший датується 1928 роком), старі листи, кастети, револьвер та протигази.

За словами керівника міського архіву Ральфа Бланка, більшість знахідок могли кинути в шахту члени Націонал-соціалістичної організації народної допомоги (NSV), яку заснували нацисти. Члени організації поширювали продукти харчування та протигази, а також евакуювали дітей під час авіаударів у сільські райони.

До неї входили 17 млн людей у 1943 році. Діяльність NSV була направлена на поширення нацистської ідеології і витіснення таких організації соцзабезпечення, як Червоний Хрест та церковні благодійні організації.

Артефакти будуть у міському архіві, а частину документів хоче показати місцевий музей. Історики ще не встигли дослідити кожну знахідку.

За словами чоловіка, який знайшов артефакти, та його тітки, вони навіть не уявляли, що стіна поблизу приховує нацистську спадщину. Вони стали власниками цього будинку у 60-х роках минулого століття.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що завдяки глобальному потеплінню знайшли казарму часів Першої світової війни.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ