Картопля

Молода картопля: у чому її користь та як обрати цей продукт на ринку – поради

Shutterstock

Літо – сезон свіжих овочів, фруктів та ягід. Саме у цю пору року ми можемо насолодитися молодими продуктами, які ще кілька хвилин тому росли на городі.

Зокрема, картопля вважається одним з головних інгредієнтів на літньому столі, оскільки містить у собі багато необхідних для нашого організму мікроелементів. У чому полягає користь молодої картоплі та як обрати цей продукт на ринку вам розповідає "Дивогляд".

Користь молодої картоплі

Картопля
Картопля
Фото: Depositphotos

Організм людини, для того, щоб виробляти енергію, потребує корисних складних вуглеводів. Якщо взимку вони зазвичай представлені у вигляді каш, то влітку їх можна отримувати саме через картоплю. Даний овоч містить у собі вітамін В1, або ж Тіамін, який відповідає за виокремлення вуглеводів з продукту. Окрім цього картопля багата на фолієву кислоту, якої дуже потребують жінки. 

Не секрет, що усі овочі містять у собі клітковину, і картопля також не стала виключенням. У цьому продукті клітковина міститься переважно у шкірці, тож фахівці рекомендують не очищувати овоч, а готувати просто зі шкіркою. 

Не можна не сказати й про картопляний крохмаль, який сприяє поліпшенню травлення.

Як обрати картоплю на ринку

Страви з молодої картоплі
Страви з молодої картоплі
Фото: Depositphotos

Звичайно, що не у кожного є свій власний город, на якому ростуть екологічно чисті продукти. Тому люди часто ходять на ринки. Купуючи у незнайомців ми не можемо бути остаточно впевнені у тому, що їхній товар не містить у собі нітратів. Тож, щоб не завдати своєму організмові шкоди, рекомендується перед приготуванням замочити куплену картоплю щонайменше на 30 хвилин. 

Також варто звертати увагу й на зовнішній вигляд продукту. Якщо ви бачите, що овоч містить на собі глибокі вирізи, або він сам по собі є м'яким – не купуйте його.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, як обрати безпечні огірки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ