Соціальні мережі

Чи справді соціальні мережі зумовлюють депресію у підлітків – вчені

Shutterstock

Було проведено дослідження, яке тривало 30 років

Вчені з Оксфордського інституту інтернету провели дослідження щодо того, як користування соціальними мережами впливає на психічне здоров'я підлітків, зокрема, появу депресії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Neowin.

Матеріали для якісного проведення дослідження збирали упродовж 30 років, починаючи з 1991. До нього було залучено понад 430 тис осіб зі Сполучених Штатів та Великої Британії. 

Проаналізувавши усі дані, вчені дійшли висновку, що соціальні мережі мають прямий зв'язок із погіршенням психічного здоров'я, настрою та депресією. Однак, це не найгірші наслідки, до яких можуть призвести мобільні додатки. Серед найстрашніших варто виокремити випадки суїциду, яких, останнім часом, спостерігається чимало. 

Науковці зазначають, що отримані після проведення дослідження дані не є остаточними. Щоб вдосконалити їх, вони планують звернутися із пропозицією співпраці до технологічних компаній. Таким чином, вчені володітимуть більшою кількістю інформації, на основі якої висунуть більш точні гіпотези.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у соцмережах створять online-канали довіри для дітей та підлітків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ