Telegram

Telegram може бути небезпечним для користувачів

Shutterstock

Відтепер ваші повідомлення можуть стати публічними

Соціальна мережа Telegram є одним із найпопулярніших та найзручніших засобів електронного спілкування. Однак він ставить під загрозу безпеку та приватність своїх користувачів. 

Портал VICE Germany розповіві про 4 функції додатка, які змусять вас змінити цей месенджер на інший.

Шифрування повідомлень

Telegram дозволяє використовувати цю функцію тільки в секретних чатах, однак користуються нею не всі. Таким чином, ваші повідомлення можуть бути оприлюднені без вашого дозволу.

Збір особистої інформації

Месенджер вимагає доступ до контактів, що в подальшому може бути використано зацікавленими особами для стеження за користувачами.

Відсутність модерації вмісту

Додаток не досконало стежить за каналами та групами, які містять екстремістський характер. Враховуючи той факт, що серед користувачів месенджера є діти – це може завдати їм психологічної шкоди. 

Відсутність зв'язку з розробниками месенджера

Засновники Telegram уникають спілкування з користувачами та не повідомляють про нові введення та зміни у додатку, а вони іноді можуть порушувати політику конфіденційності. 

А яким месенджером ви користуєеся найчастіше?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Telegram запровадив функцію голосових чатів для публічних каналів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ