Instagram

У Instagram з'явиться версія для дітей до 13 років

Shutterstock

Розповідаємо, що спровокувало до такого решення

Всесвітньовідома корпорація Facebook створить Instagram-додаток для дітей віком до 13 років. Про це повідомляє Bloomberg.

З кожним днем кількість молодого покоління в Instagram зростає. Щоб запобігти травмуванню дітей дорослим контентом, Facebook вирішив розробити для них безпечну версію додатка. За попередніми даними, він називатиметься Instagram Kids. 

"Діти все частіше запитують своїх батьків, чи можна їм приєднатися до додатка, щоб не відставати від своїх друзів. Саме тому ми вирішили розробити додаткові продукти, на кшталт Messenger Kids, які міститимуть виключно дитячий зміст, яким зможуть керувати батьки", – розповів речник Facebook Джо Осборн.

Офіційно, користуватися соціальною мережею Instagram може людина, яка вже досягла 13 років. Однак, це правило часто порушують, що в подальшому призводить до жахливих наслідків. 

Так, наприклад, у мережі активно обговорюють 8-річну Мілу Маханець, яка попри усім правилам, є активним користувачем Instagram. Разом із 13-річним Пашею вони зображають закохану пару. Діти завантажують у мережу відверті фото та популяризують невідповідний до свого віку спосіб життя. Через це ними зацікавилась ювенальна юстиція, а матір дівчинки викликали на допит до поліції Києва. 

Окрім цього, сама соціальна мережа є небезпечною для кожного, хто нею користується. У рейтингу додатків, які збирають і поширюють найбільшу частку персональної інформаіції користувачів, Instagram  посідає перше місце. Таким чином ваша особиста інформація передається третім особам і використовується ними у власних цілях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ