Смартфон

Користувачі WhatsApp встановили рекорд голосових повідомлень та відеодзвінків у новорічну ніч

Depositphotos

Напередодні Нового року додатком скористався кожен п'ятий житель планети

По всьому світу користувачі WhatsApp зробили понад 1,4 мільярда голосових і відеодзвінків в останній день перед Новим 2021 роком, повідомляє Gadgets.

Пандемія COVID-19 дозволила встановити нові рекорди різкого сплеску використання соціальних мереж та месенджерів.

За даними першоджерела - кількість дзвінків в WhatsApp напередодні Нового року збільшилася більш ніж на 50 відсотків порівняно з тим же днем минулого року. Інші сервіси Facebook, Instagram і Messenger, також зазнали значного збільшення використання напередодні Нового 2021 року.

В соціальній мережі Facebook заявили, що в цьому році були встановлені нові рекорди навантаження на сервіси. Люди використовували технології, щоб залишатися на зв'язку з рідними та близькими, святкуючи Новий рік вдома, через правила, які виникли через пандемію коронавірусу. 

Прямі трансляції також збільшилися напередодні Нового року: зафіксовано понад 55 мільйонів прямих трансляцій в Facebook і Instagram по всьому світу.

Раніше експерти назвали найпопулярніші додатки у 2020 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ