Втома

Ви точно не здогадаєтесь: яка поширена звичка суттєво шкодить організму – дослідження

Shutterstock

І це не паління, наркотики, фаст-фуд чи алкоголь

Психологи зі Стенфордського університету дійшли висновку у своєму дослідженні, що час, проведений відразу у кількох соціальних медіа, є набагато гіршим, ніж в одній певній соцмережі. Про це пише Anywell.

За словами науковців, щоденний потік інформації з інтернету шкодить пам'ять, до наслідків чого мозок людини поки не готовий. 

У даному експерименті взяли участь 80 людей віком від 18 до 26 років. Спочатку їм показували об'єкти, а за 10 хвилин після перерви додавали ще предмети до дослідження та питали, чи бачили вони їх протягом попередньої презентації. Деякі з опитуваних відповіли позитивно. Надалі експеримент провели за такою ж схемою, проте добровольці вже користувалися соціальними мережами.  

Під час порівняння результатів спеціалісти дійшли висновку, що чим довше людина перебуває у медійній багатозадачності, тим інтенсивніше знижуються можливості її пам'яті. Наприклад, одночасний перегляд серіалу та соцмереж суттєво шкодить концентрації уваги. 

Раніше учені з'ясували, в якому віці мозок працює найефективніше. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ