додаток, соцмережі

"Це 375 Житомирів": кількість завантажень українського додатка Reface перевищила 100 мільйонів

Shutterstock

Це більше ніж кількість завантажень TikTok та Snapchat

Кількість завантажень мобільного додатку Reface сягнула мітки у 100 мільйонів. Про це команда Reface повідомила на своїй сторінці у Facebook

Вони провели аналіз інших додатків та пришли до висновку, що Reface – єдиний сервіс, якому вдалося досягти цієї цифри за найкоротші терміни. 

"TikTok завантажили 850 мільйонів разів у 2020 році, а Snapchat – 281 мільйон разів. Гаразд, але ми зросли до 100 мільйонів завантажень за 14 місяців. TikTok знадобився 31 місяць, щоб сягнути цієї кількості, а Snapchat – 28", – йдеться на сторінці Reface.

Команда не втратила можливості й пожартувати з цього приводу. 

"100 мільйонів – це 375 Житомирів! Ми могли б побудувати 375 Житомирів, повних ріфейсерів", – кажуть вони.

Український додаток Reface був створений у січні 2020 року. За допомогою цієї технології будь-хто з користувачів за лічені хвилини може інтегрувати фото свого обличчя до іншого тіла в будь-якому форматі: фото, GIF і відео. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" поиідомляв, що користувачі WhatsApp встановили рекорд голосових повідомлень та відеодзвінків у новорічну ніч

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ