Розірвана книга

Корисні поради від Робіна Шарми, які змінюють життя на краще

Shutterstock

Робін Шарма – один з найпопулярніших авторів у бібліотеках сучасних успішних бізнесменів. До його працю вони звертаються у пошуках рішень та порад як для особистого розвитку, так і для просування бізнесу.

Якщо ви також шукаєте мотивацію для самовдосконалення, або досягання успіху – маємо чудову новину!

"Дивогляд", із посиланням на Telegram-канал "Почни щось!", поділився підбіркою основних порад від Робіна Шарми на які варто звернути увагу.

Розпочинайте день правильно

Вода
Вода
Фото: Shutterstock

Не дарма кажуть: правильно розпочатий ранок визначає, яким буде ваш день. Усі успішні люди зазвичай починають свій день рано для того, щоб приділити час собі та налаштуватися на продуктивну роботу. У цей час можна зайнятися своєю улюбленою справою, позайматися спортом, або почитати літературу. 

Розумно розподіляйте свій час

Усе наше життя – це час, яким необхідно вміти керувати. Без цього навика ваш процес буде просуватися дуже повільно і тим самим ви ризикуєте не досягти бажаної мети. Робін Шарма закликає усіх заздалегідь планувати свій день та грамотно розподіляти час.

Зосереджуйтесь на головному

Ноутбук
Ноутбук
Фото: Shutterstock

Під час робочого процесу ви повинні бути зосереджені виключно на своєму завданні. Не дозволяйте другорядним речам, накшталт телефону, або соцмереж, вплинути на свою продуктивність та відштовхнути себе на крок назад.

Допомагайте іншим

Більшість успішних підприємців зазвичай намагаються допомогти тим, хто знаходиться лише на початку шляху до успіху. Вони набирають до себе у команду людей з ентузіазмом та палаючими очами і намагаються разом із ними рухатися сходинками уверх. 

А ви хоч раз зверталися за порадами до праць цього автора?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки годин спить і працює Ілон Маск.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ