Статуя

У звичайній крамниці випадково знайшли викрадену статую за €100 тис, якій близько 2 тис років

Shutterstock

Твір мистецтва знайшли лише через 10 років після викрадення

Італійські карабінери у рамках відрядження відвідали Брюссель (Бельгія), де розміщена антикварна крамничка. Там вони знайшли римську статую I століття, яку викрали у 2011 році з археологічних розкопок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The News.

Члени департаменту поліції Італії із захисту культурної спадщини прогулювались фешенебельним районом міста, де розташовані галереї та антикварні крамниці. В одній з них вони випадково побачили мармурову римську статую.

Вони звірили знахідку з базою, де йдеться про викрадені твори мистецтва, і зрозуміли, що перед ними так званий togatus – давньоримська статуя, яка зображує у повний зріст чоловіка, задрапованого в тогу.

Остання була атрибутом, властивим повноправним римським громадянам. Вона вказувала на соціальний статус вільного чоловіка. Знайдену статую викрали з археологічних розкопок у 2011 році. Її оцінюють у €100 тис.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Італії розшукують чоловіка, який загубив у магазині діаманти на €50 тис.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ