Біблія

Археологічне відкриття довело правдивість Біблії – учений

Shutterstock

Писання може слугувати історичною хронікою

Археолог Гуго Вінклером знайшов глиняні таблички, які дали людству змогу краще зрозуміти хетську цивілізацію, а також історичну достовірність Біблії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Зазначимо, що хетти були індоєвропейським народом бронзового століття, що мешкав у Малій Азії. Їх імперії було декілька сотень років, а також її згадують у єврейській і християнській Біблії.

Наразі відсутня єдина думка щодо того, що Біблію можна використовувати як документальну історію цивілізацій, яких вже давно немає. Однак, на думку експерта з Писання, відкриття, пов'язане з хетською цивілізацією, чудово вказує на те, що Біблія цілком може бути історичною хронікою.

"Повторне відкриття цієї втраченої цивілізації і відродження їхньої мови служить попередженням для тих, хто сумнівається в достовірності щодо Біблії", – підкреслює професор Мейєр.

Зазначимо, що серед інших фахівців також є інша думка. Вони вважають, що історичні і так звані біблійні хетти відрізняються, а спільним між ними може бути лише назва.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чим насправді міг бути "заборонений плід" з Біблії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ