Стародавні люди

Незвичайна знахідка в Сибіру змінює погляд учених на історію людства – фото

Shutterstock

Експерти дослідили тіло доісторичної дівчинки та поділилися висновками

Ученим вдалося знайти безпосередній доказ схрещування денисовців та неандертальців. Про ці процеси повідомляли вже давно, але нещодавно знайдена дівчина-підліток є підтвердженням цих гіпотез. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Відомо, що приблизно 50 тис років тому Євразію населяли дві різні групи людей, яких розділяли тисячоліття еволюції – неандертальці та денисівці. Завдяки аналізу знайдених кісток доісторичної дівчинки у сибірській печері вчені зрозуміли, що вона – неандерталка по матері і денисівка по батькові.

Більш того, у батька 13-річної дівчинки – денисівця – був один неандертальський предок, що теж вказує на існування міжвидових схрещень та їх широку поширеність.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що учені знайшли на березі Атлантичного океану сліди "танцюючої" дитини-неандертальця, що жила 100 тис років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ