Тарас Шевченко

В Італії відкрили пам'ятник Тарасові Шевченку – фото

@anna_books_ua / Instagram

На чиї кошти його створили?

У вівторок, 9 березня, в Флоренції (Італія) відбулося відкриття пам'ятника Тарасові Шевченку. Про це у своєму Telegram-каналі розповів Віталій Кличко.

Відомо, що в цей день святкують 207 День народження Тараса Григоровича Шевченко – видатного українського діяча та поета. На честь цього в Флоренції, яка є містом-побратимом Києва, йому відкрили пам'ятник.

"Я вдячний нашим італійським друзям і особисто меру Флоренції Даріо Нарделлі, за те, що ми нарешті, втілили цей проект, над яким разом працювали кілька років", – написав Кличко.

Пам'ятник Тарасу Шевченко
Пам'ятник Тарасу Шевченко
Фото: Віталій Кличко / Telegram

Автором цього монументу став український скульптор Олег Пінчук. Його виготовили за гроші меценатів з України і подарували італійському місту від Києва.

Пам'ятник встановили в центрі Флоренції, а саме поблизу з всесвітньовідомим флорентійським кафедральним собором Santa Maria del Fiore. Також навпроти знаходиться одна з найбільших місцевих бібліотек Biblioteca delle Oblate.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про нещасливе кохання, яке переслідувало Лесю Українку протягом усього життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ