Годинник

Коли настане кінець світу: "Годинник судного дня" назвав імовірну дату

фото Newsweek

Циферблат символічно лічить час до загибелі людства

Фахівці з журналу Bulletin of the Atomic Scientists під час віртуальної конференції показали на годиннику, скільки людству залишилося жити до настання катастрофи. Про це пише Newsweek.

Як повідомляє видання, на початку 2021 року світ наблизився до глобальної катастрофи. На "Годиннику судного дня" експерти зобразили циферблат, стрілки якого наближаються до 00:00 – точки відліку, коли нібито настане апокаліпсис. 

За словами ЗМІ, стрілки вказують, що до цього моменту лишається близько 100 секунд. Це є найгіршим показником з дня створення годинника. 

Президентка Bulletin of the Atomic Scientists Рейчел Бронсон зазначила, що через пандемію коронавірусу світ показав свою неготовність до боротьби з можливими апокаліптичними загрозами.

"Смертельна і страшна пандемія COVID-19 є історичним дзвінком для пробудження", – зауважила Бронсон.

"Годинник судного дня" – проєкт американського журналу Bulletin of the Atomic Scientists, заснованого у 1945 році. Пристрій показує символічний час до загибелі людства. 

Раніше у Нью-Йорку вже з'являвся годинник, що рахував час до настання апокаліпсису. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ